חיפוש

contact us header

יצירת קשר

נא למלא את כל השדות הנדרשים (*)

אתר כפר חרוב

כפר חרוב ד.נ. דרום רמה"ג

1293200

טל. 04-6761980

פקס. 04-6761850

 

 

אתר דורות

דורות ד.נ חוף אשקלון

7917500

טל. 08-6808713

פקס. 08-6808037

 

משרד שיווק אזור מרכז ודרום

השקמה 17, אזור 58001

טל. 03-5588010

פקס. 03-5589119

 

צחי קרת – מנהל שיווק ומכירות - Zahi.Keret@aquestia.com

יעקב אייגנר - שרות שדה וייעוץ טכני -

Yaccov.Eigner@aquestia.com

054-2566719

 ענת רדוני - מחלקת שווק ומכירות -

Anat.Radvany@aquestia.com

אמיר גוזלן - הנדסת שיווק -

Amir.Gozlan@aquestia.com

054-2566748

גלעד בר ימין - שרות ותמיכת לקוחות -

Gilad.BarYamin@aquestia.com

 054-2566731

מוטי רחמים - שיווק וייעוץ צפון -

moti.rahamim@aquestia.com

050-8886505

נטליה אפנסב- מתאמת שיווק -

Natalia.Afanasev@aquestia.com

ויקי דיין - מחלקת שווק ומכירות -

Viki.Dine@aquestia.com

דן עמיקם - שרות שדה וייעוץ טכני -

Dan.Amikam@aquestia.com

054-5676840  

מיכאל אזולאי – מכירות איזור דרום

Michael.Azullay@aquestia.com

050-8891965