חיפוש
profile


אודות

מי אנחנו

Offices

עם ניסיון של מעל ל-40 שנים בתעשייה, מחויבות לשירות, אמינות וחדשנות, א.ר.י. היא יצרנית מובילה וספקית פתרונות גלובלית להגנה על מערכות הולכת נוזלים.

בשנת 2020, התמזגה א.ר.י. עם החברות דורות ו-OCV Control Valves, ויחד איתן יצרה חברה חדשה הנקראת Aquestia. השילוב של שלושת המותגים המצליחים לישות אחת מרחיב את השירות הניתן ללקוחות מסביב לעולם, ומספק להם טווח רחב יותר של פתרונות ותחומי מומחיות עבור מגוון מערכות ניהול מים.

המדיניות המתמשכת של החברה לספק ללקוחותיה כלי למידה והכשרה מעשית הגבירו את המודעות והיכולת שלהם לחסוך במים ואנרגיה, לצמצם זיהום במים, ולקצץ בהפסדי מים בכל סוגי מערכות הולכת הנוזלים.

Aquestia מחויבת לאיכות בלתי מתפשרת ולהגנה על הסביבה ועומדת במגוון תקנים בינלאומיים ביניהם: ISO 9001, OHSAS 18001 ו-ISO 14001. לחברה נוכחות בינלאומית חזקה ביותר מ-140 מדינות ברחבי העולם ויחידות עיסקיות בארצות הברית, ספרד, איטליה, גרמניה, סין, דרום אפריקה, צרפת, ברזיל, ארגנטינה, מקסיקו והודו.

מה אנחנו עושים

החברה מייצרת ומשווקת מבחר רחב של שסתומי אוויר, שסתומים אל חוזרים, מגופי בקרה ומפחיתי זרימה לא מדודהUFR) ). אנחנו מספקים תוכנות לניתוח תופעות הלם ולקביעת גודל ומיקום שסתומי האוויר.

א.ר.י משווקת מוצרים ופתרונות לתחומים הבאים:

  • מערכות אספקת מים וסילוק שפכים (עירוניות וכפריות).
  • שימושים תעשייתיים (מפעלי התפלה, תעשיות כרייה וגז, מערכות מים חמים).
  • חקלאות ונוף.