חיפוש
wastewater


BLADDER SURGE TANK | מיכל לחץ עם שק גומי גמיש

הורדות

  • דף קטלוג:
Up to 100 BAR | 8 – 150,000 L

תאור

אחד הפתרונות המועדפים והיעילים להקטנת ולמניעת סיכוני הלם מים במערכות ביוב ומים, הוא מיכל לחץ עם שק גומי גמיש, הנטען בלחץ אוויר ונקרא Bladder Tank .
ייעודו של ה Bladder Tank הוא לאפשר שליטה והקטנת הלמים אלו באופן דומה מאוד לפעולתו של מיכל לחץ עם מדחס אוויר מסורתי. אלא שהפתרון הפניאומאטי מפשט את השליטה ואת וויסות הלחצים במערכת כולה. ה- Bladder Tank מחושב מראש, בדומה מאוד למיכל עם מדחס אוויר, באמצעות טעינת הלחץ בשק הגומי (השלפוחית). שק זה מספק את הגמישות הדרושה על מנת לדחוף את המים בעת ירידת הלחץ במערכת, ירידה הנובעת מסגירת המשאבה או הפסקת חשמל בתחנת השאיבה. התכונה המייחדת את ה- Bladder Tank היא ההפרדה מוחלטת בין המים לאוויר הדחוס. הפרדה המתקבלת מכוון והנוזל או האוויר הדחוס מוכל בתוך השלפוחית הגומי (המאושרת לתקן מי שתייה). לכן, בהתקנת מיכל זה, אין כל צורך במערכות לויסות האוויר המחייבות התקנת מדחסי אוויר, אנרגיה, גנראטור, ברזים וציוד נוסף. לאחר שחושבו גודל המיכל ועצמת הלחץ הנטען, פועל ה-Bladder Tank באופן אוטומטי. בכדי למנוע תת-לחץ מתרוקן המיכל אל תוך מערכת הצנרת, ועם חזרת גל המים מתמלא המיכל עד לייצוב הלחצים במערכת ( מצב של Steady State ).

תכונות

1. המיכל אינו תלוי בחיבור אנרגיה, על כן ניתן להתקינו לאורך הצנרת.
2. המיכל מספק הגנה בנקודות עבודה משתנות, במצבים של שינוי במספר יחידות השאיבה או במהירות המשאבה.
3. הפרדת מים מאוויר ע"י שלפוחית גומי גמישה, מונעת מהאוויר להתמוסס במים ולהיכנס לצנרת. ומונעת צורך בתוספת אויר שגרתית, ומונעת סכנת זיהום מי שתיה ע"י שמן שמקורו במדחס האויר.
4. צורך בפעולת תחזוקה מינימאלית של המיכל. לא נדרשת בדיקה תקופתית מאחר והמיכל מחובר למד מפלס שמחובר למערכת בקרה אוטומטית ונותן התראה במידה ויש עלייה/ירידה במפלס המים. לעומת זאת מיכל עם מדחס אוויר, דורש תחזוקה קבועה ומלאה של המדחס והגנראטור בעת הפסקות חשמל.

Animations

שתף מוצר

עודכן לאחרונה ב: שלישי, 04 ספטמבר 2018